Фотогалерија од младинската средба РК Металург – РК Работнички

06.10.2019 14:04
DAR_4525_resize

Во Автокоманда денеска се одигра натпревар од првото коло на младинското првенство на Македонија, група 2. Се сретнаа екипите на РК Металург и на РК Работнички, а, по голема борба, победата им припадна на нашите ракометари.

Еве фотографии од оваа средба.

.

Прочитано 324 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


5 − 2 =