Фотогалерија од младинската средба РК Металург – РК Работнички

16.02.2019 17:37
_DSC0184_resize

Младинците на РК Металург како да се специјализираа за освојување на бодови против фаворитите.

Откако ја совладаа третопласираната Струга во Струга, денеска го земаа и “скалпот“ на второпласираниот Работнички.

Еве фотографии од овој интересен натпревар.

.

Прочитано 270 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


3 + = 4