Фотогалерија од младинската средба РК Металург – РК Радовиш

03.03.2019 14:02
_DSC0108_resize

Во Автокоманда денеска се одигра средба од 12. коло на младинската лига, група 1.

Младинците на Металург извојуваа сигурна победа против врсниците од Радовиш.

Еве фотографии од овој натпревар.

Прочитано 306 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 4 = 0