Фотогалерија од младинската средба Вардар – Металург

24.11.2019 22:57
DAR_9126_resize

Младинците на Металург славеа на гостувањето кај екипата на Вардар, во рамките на петтото коло на младинската лига на Македонија, група 2.

Еве фотографии од овој натпревар.

.

Прочитано 377 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


5 + 6 =