Фотогалерија од наградувањето на Металург

07.04.2019 04:16
_DSC0165_resize

Пионерите на Металург се изборија за златото на пионерското првенство на Македонија.

Нивната радост и нашата гордост се големи, па вреди сето тоа да се овековечи на фотографиите.

Погледнете ја и оваа фотогалерија.

Прочитано 403 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


6 − 1 =