Фотогалерија од настаните од третиот ден на кампот на Металург

25.06.2019 00:42
64878640_2565659693445205_4328448619066687488_o

Во Охрид заврши третиот ден од овогодишниот камп на Академија Металург.

И овој ден помина во тренинзи, игра и во забава.

Еве фотографии од настаните од овој ден.

Прочитано 159 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 − = 7