Фотогалерија од настаните во кампот на Металург

27.06.2019 13:58
65440548_2570717059606135_5307508859688976384_o

При крај  е 14-тото издание на кампот на Академија Металург.

Децата се забавуваа, другаруваа, но и дополнително ги усовршија своите ракометни знаења.

Еве фотографии од последните настани во кампот на Металург.

Прочитано 123 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 2 = 8