Фотогалерија од натпреварите на Металург на турнирот Кањижа Куп

25.08.2019 20:34
69471288_1507244186084524_5636459623205568512_o

Металург е третопласиран на деветото издание на турнирот Кањижа Куп. Турнирот го завршивме со две тесни и несреќни порази и со една убедлива победа.

Еве фотографии од натпреварите на Металург на овој турнир.

.

Прочитано 397 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 6 = 14