Фотогалерија од натпреварите од 2. коло на мини-лигата на Металург во регионот Скопје

10.03.2019 18:10
_DSC0054_resize

Во Автокоманда вчера и денеска се одигра комплетното второ коло од мини-лигата на Металург за регионот Скопје.

Одиграни се 24 интересни средби, па еве фотографии од овие натпревари.

Прочитано 231 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 3 = 11