Фотогалерија од пионерската полуфинална средба РК Металург – РК Шампион

07.04.2019 01:18
DSC_0188_resize

Пионерите на Металург го направија првиот исчекор во освојувањето на пионерската титула, совладувајќи ја екипата на РК Шампион во првата полуфинална средба.

Еве фотографии од овој натпревар.

Прочитано 201 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


3 − = 1