Фотогалерија од пионерската средба Јуниор Кисела Вода – Металург

10.03.2019 22:57
53884363_315023669215405_5691347995283423232_n

Денеска е одиграна средба од пионерското првенство на Македонија, група 1, во кој Металург на гости ја совлада екипата на Јуниор Кисела Вода.

Ова беше 11-та победа на нашите најмлади ракометари во исто толку натпревари.

Еве неколку фотографии од овој натпревар.

Прочитано 233 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


5 + 6 =