Фотогалерија од пионерската средба Металург 2 – Бутел

17.11.2019 20:51
DAR_8233_resize

Пионерите на Металург 2 ја загубија средбата од шестото коло на кадетската лига на Македонија, група 3, од тимот на Бутел.

Еве фотографии од овој натпревар.

.

Прочитано 471 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 + = 16