Фотогалерија од пионерската средба Металург 2 – Риниа М

05.10.2019 22:21
DAR_4067_resize

Во Автокоманда се одигра натпревар од третото коло на пионерското првенство на Македонија, група 3, меѓу екипите на Металург 2 и на Ринија. Средбата убедливо ја добија нашите пионери.

Еве фотографии од оваа средба.

.

Прочитано 204 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


2 + = 7