Фотогалерија од пионерската средба Металург 2 – Рисови

01.12.2019 18:16
DAR_9834_resize

Пионерите на Металург 2 извојуваа убедлива победа против екипата на Рисови. Овој натпревар се одигра во Автокоманда, а во рамките на осмото коло на пионерската лига, група 3.

Еве фотографии од оваа средба.

.

Прочитано 469 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 5 = 9