Фотогалерија од пионерската средба Металург 2 – Вардар

14.10.2019 15:55
DAR_5392_resize

Во Автокоманда се одигра интересен дерби натпревар од четвртото коло на пионерската лига, група 3. По голема борба, победата им припадна на гостинските ракометари.

Еве фотографии од овој натпревар.

.

Прочитано 362 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 8 = 1