Фотогалерија од пионерската средба Металург – РК Дол ТКИ

02.09.2019 12:37
DAR_1737_resize

Пионерите на Металург извојуваа убедлива победа против екипата на РК Дол ТКИ од Словенија. Средбата ја контролиравме од самиот почеток, а на крајот испуштивме можност и за многу поубедлив триумф.

Еве фотографии од овој натпревар.

Прочитано 217 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


9 + 6 =