Фотогалерија од пионерската средба Селекција на Сараево – Металург

31.08.2019 10:20
DAR_1488_resize

Пионерите на Металург, во вториот натпревар од групната фаза на турнирот во Сараево, се сретнаа со Селекцијата на градот Сараево. Средбата ја загубивме со резултат 12:14 (5:6).

Еве фотографии од оваа средба.

Прочитано 389 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 5 = 3