Фотогалерија од плејоф-средбата Металург 2 – Младост

24.03.2019 18:57
_DSC0127_resize

Во четвртото коло на плеј-офот на Првата лига, екипата на Металург комплетно го надигра тимот на Младост од Богданци, совладувајќи го со резултат 35:27 (15:13).

Ова е наша трета победа, со која заслужено сме на чело на табелата.

Еве фотографии од овој натпревар.

Прочитано 241 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 2 = 1