Фотогалерија од полуфиналната Куп-средба Металург – Бутел

10.05.2019 23:11
_DSC0167_resize

Металург го совлада тимот на Бутел, со резултат 34:31 (17:15), и обезбеди настап во утрешното финале.

Наш утрешен противник е екипата на Вардар, а средбата е закажана со почеток во 20 часот.

Еве фотографии од полуфиналната средба со Бутел.

Прочитано 267 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 1 = 4