Фотогалерија од полуфиналната младинска средба РК Металург – РК Струга

30.03.2019 22:39
_DSC0118_resize

Металург ја доби полуфиналната средба од младинскиот фајнал-фор. Ја совладавме екипата на Струга, со резултат 31:26 (11:10).

Еве фотографии од овој натпревар.

Прочитано 418 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


5 + 3 =