Фотогалерија од полуфиналните фајналфор-натпревари на Академија Металург

03.06.2019 13:36
_DSC0264_resize

Девет полуфинални натпревари се одиграа вчера во рамките на фајналфорот на Академија Металург. Овие натпревари решија кои екипи ќе се борат во финалето, а кои за третото место.

Во полуфиналните борби учествуваа екипи од Скопје, Кичево, Кавадарци, Крива Паланка, Македонска Каменица, Берово, Виница и од Кочани.

Еве фотографии од тие натпревари.

Прочитано 583 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


6 − 4 =