Фотогалерија од попладневниот тренинг на Металург во Стара Пазова

19.02.2020 18:52
87000082_266402047675664_6203416828358688768_n

Металург продолжува со подготовките во спортскиот центар во Стара Пазова.

Во рамките на овие подготовки вчера минимално загубивме од Војводина, а утре во Нашице ќе се соочиме со екипата на Нексе.

Еве неколку фотографии од денешниот попладневен тренинг на Металург.

Фото:

Прочитано 341 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 3 = 7