Фотогалерија од последното коло на мини-лигата на Металург за регионот Скопје

05.05.2019 15:21
_DSC0266_resize

Овој викенд во Автокоманда се одигра последното коло на мини-лигата на Металург за регионот Скопје во сезона 2018/19 г. Станаа познати и екипите што ќе настапат на фајналфорот на ова најмасовно детско ракометно натпреварување во Македонија.

Еве фотографии од средбите од последното коло.

Прочитано 517 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


3 + 6 =