Фотогалерија од пријателската средба меѓу екипите на Металург 2 и на Аеродром

05.09.2020 15:49
DAR_6907_resize

Во рамките на подготовките за новата сезона во Првата лига, во Автокоманда се одигра пријателски натпревар меѓу екипите на Металург 2 и на Аеродром.

Средбата заврши со минимална победа на гостинскиот тим.

Фото:

Прочитано 509 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 4 = 11