Фотогалерија од пријателската средба меѓу екипите на Металург и на Тинекс Пролет

12.02.2020 20:55
DAR_3817_resize

Металург во пријателски натпревар убедливо го совлада тимот на Тинекс Пролет. Нашите ракометари имаа константна и висока предност и на крајот славеа со 12 голови разлика.

Еве фотографии од овој натпревар.

 

Прочитано 409 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 4 = 13