Фотогалерија од пријателската средба меѓу Металург 2 и Тиквеш

09.02.2020 10:55
DAR_3620_resize

Вчера навечер во Автокоманда се одигра пријателски натпревар меѓу екипите на Металург 2 и на Тиквеш.

По голема борба победата им припадна на ракометарите на Металург 2.

Еве фотографии од овој натпревар.

 

Прочитано 630 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


7 + = 10