Фотогалерија од пријателската средба меѓу Вардар и Металург

29.01.2020 19:28
DAR_2899_resize

Во рамките на подготовките за продолжението на сезоната, во СЦ “Јане Сандански“ се одигра пријателски натпревар меѓу екипите на Вардар и на Металург. Средбата немаше резултатски императив и заврши со убедлива победа на Вардар.

Еве фотографии од оваа средба.

 

Прочитано 540 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 2 = 5