Фотогалерија од пријателската средба Металург 2 – Драчево

12.09.2020 16:31
DAR_7453_resize

Во Автокоманда денеска е одигран пријателски натпревар меѓу екипите на Металург 2 и на Драчево.

По голема борба, сосема заслужена победа извојува помладиот тим на Металург, со резултат 33:28 (16:15).

Фото:

Прочитано 574 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


2 + = 5