Фотогалерија од пријателската средба Металург – Бутел

12.02.2019 21:36
_DSC0025_resize

Вечерва во Автокоманда се одигра пријателски натпревар меѓу екипите на Металург и на Бутел. Победи Металург со резултат 30:26 (14:16).

Еве фотографии од оваа средба.

Фото:

Прочитано 404 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 1 = 9