Фотогалерија од пријателската средба Металург – Тиквеш

29.01.2021 22:31
DAR_2088_resize

Металург вечерва ја заврши серијата пријателски натпревари во подготвителниот период. Славевме во мечот против тимот на Тиквеш, со резултат 33:30 (18:14).

Во наредниот период Металург ќе продолжи со подготовките во Автокоманда.

.

Прочитано 201 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


5 + 7 =