Фотогалерија од пријателската средба Металург – Тиквеш

15.02.2020 22:12
DAR_3944_resize

Металург вечерва одигра пријателска средба со екипата на Тиквеш. Очекувано бевме подобри и извојувавме убедлива победа со резултат 40:27.

Еве фотографии од оваа средба.

 

Прочитано 443 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 5 = 4