Фотогалерија од пријателската средба Металург – Тинекс Пролет

16.02.2019 16:40
_DSC0094_resize

Во рамките на подготовките пред продолжението на натпреварувачката сезона, Металург денеска ја одигра и својата втора пријателска средба. По Бутел, денеска ја совладавме и екипата на Тинекс Пролет, со убедливи 28:19 (10:9).

Еве фотографии од овој пријателски натпревар.

.

 

Прочитано 295 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


7 + 9 =