Фотогалерија од пријателската средба Металург – Врање

08.02.2020 22:50
DAR_3404_resize

Во Автокоманда денеска се одигра меѓународна пријателска средба меѓу Металург и Врање 1957 од Србија. Металург извојува лесна и убедлива победа.

Еве фотографии од овој натпревар.

Прочитано 331 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 1 = 4