Фотогалерија од првиот собир на Металург

29.07.2019 23:07
DAR_9303_resize

За ракометарите на Металург летниот одмор заврши и од денеска ги почнаа напорните подготовки за новата сезона.

Новиот тренер Дамир Стојановиќ го одржа првиот состанок со својот тим на кој ги кажа своите амбициите и своите планови во новата сезона.

Прочитано 304 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


2 + 9 =