Фотогалерија од првиот тренинг на Кастратовиќ со Металург

15.10.2019 22:07
DAR_5651_resize

Вечерва нашиот нов тренер Зоран Кастратовиќ им беше претставен на ракометарите на Металург, а потоа го одржа и својот прв тренинг.

Еве фотографии од овој прв тренинг.

.

Прочитано 361 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 2 = 6