Фотогалерија од првиот тренинг на Металург

30.07.2019 00:30
DAR_9668_resize

По состанокот со новиот тренер Дамир Стојановиќ, ракометарите на Метачург го одржаа и првиот тренинг, со што и официјално стартуваа подготовките за новата сезона.

Во следните неколку дена Металург ќе се подготвува во Автокоманда.

Прочитано 501 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


1 + 4 =