Фотогалерија од прволигашката средба Металург 2 – Преспа

21.10.2018 22:48
_DSC0139_resize

Металург 2 го доби дербито на шестото коло на Првата лига, група 1.

Совладана е екипата на Преспа, со резултат 28:27 (16:13).

Еве фотографии од оваа средба.

Фото:

Прочитано 348 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 − 5 =