Фотогалерија од средбата Бутел Скопје – Металург

30.11.2019 23:16
DAR_0301_resize

Во дерби натпреварот од 13. коло на македонската Суперлига екипата на Металург катастрофално го порази тимот на Бутел Скопје на негов терен.

Еве фотографии од овиј натпревар.

.

Прочитано 303 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 7 = 11