Фотогалерија од средбата Делчево Вардар – Металург 2

10.10.2020 20:28
DAR_8733_resize

Во рамките на второто коло од групата “Б“ во прволигашката конкуренција, Металург 2 катастрофално го порази тимот на Делчево Вардар.

Фото:

Прочитано 249 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


7 + 6 =