Топ Вести

Фотогалерија од средбата Луксембург – Македонија

11.08.2018 14:34
LUX2MKD

Кадетската репрезентација на Македонија го совлада Луксембург и ја оствари својата втора победа на ЕХФ-шампионатот во Грузија.

Еве неколку фотографии и од оваа средба…

Прочитано 113 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


− 6 = 0