Фотогалерија од средбата Македонија “Б“ – Македонија “А“

13.12.2019 20:56
DAR_0839_resize

Двете кадетски селекции на Македонија денеска се сретнаа во последниот натпревар од меѓународниот турнир одржан во Автокоманда.

Еве фотографии од оваа средба.

.

Прочитано 941 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 + 3 =