Фотогалерија од средбата меѓу екипите на Работнички и на Металург 2

25.09.2019 21:05
DAR_3261_resize

Металург 2 одигра лош натпревар на гостувањето кај тимот на Работнички. Загубивме со разлика од шест гола и испуштивме можност да дојдеме до првите бодови во тековното првенство.

Еве фотографии од оваа средба.

Прочитано 268 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


6 − 4 =