Фотогалерија од средбата меѓу Металург и Адемар Леон

02.03.2021 22:31
DAR_3058_resize

Металург го заврши настапот во групната фаза на Лигата на Европа. Во последното коло, во динамичен и возбудлив натпревар, ги поделивме бодовите со тимот на Адемар Леон.

Фото:

Прочитано 168 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 7 = 15