Фотогалерија од средбата меѓу Металург и Чеховски Медведи

20.02.2021 22:34
DAR_2568_resize

Металург денеска одигра натпревар од групната фаза во Лигата на Европа. Во мечот со рускиот шампион, Чеховски Медведи, по голема борба, бодовите му припаднаа на гостинскиот тим.

Фото:

Прочитано 169 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


6 + = 11