Фотогалерија од средбата Металург 2 – Бутел Скопје

06.03.2020 22:32
DAR_4575_resize

Металург 2 во рамките на 16. коло на македонската Суперлига вечерва се сретна со тимот на Бутел Скопје. Одигравме две различни полувремиња и забележавме пораз.

Еве фотографии од овој натпревар.

Прочитано 415 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


+ 1 = 6