Фотогалерија од средбата Металург 2 – ГРК Тиквеш

07.10.2018 16:12
_DSC0025_resize

Во Автокоманда се одигра натпревар од четвртото коло на Првата лига, група 1, меѓу екипите на Металург 2 и на ГРК Тиквеш.

Средбата се одигра во тензична атмосфера, со голем број на исклучувања и со два црвени картони.

Еве фотографии од оваа средба:

.

Фото:

Прочитано 348 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


1 − = 0