Фотогалерија од средбата Металург 2 – Јуниор Кисела Вода

14.04.2019 19:30
_DSC0021_resize

Денеска во Автокоманда се одигра големото дерби во плеј-офот на Првата лига. Се сретнаа екипите на Металург 2 и на Јуниор Кисела Вода.

По голема борба, во која Металург 2 имаше скоро постојана резултатска предност, средбата заврши со поделба на бодовите.

Еве фотографии од овој натпревар.

Прочитано 236 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


4 + 1 =