Фотогалерија од средбата Металург 2 – Македонија ЃП

05.05.2019 20:50
_DSC0036_resize

Денеска во Автокоманда Металург 2 катастрофално го порази тимот на Македонија ЃП и целосно му се реваншираа за минималниот пораз од првата меѓусебна средба.

Со оваа победа нашиот тим и натаму е на второто место на првенствената табела.

Еве фотографии од овој натпревар.

Прочитано 341 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


5 + 9 =