Фотогалерија од средбата Металург 2- Пелистер

29.09.2019 23:30
DAR_3949_resize

Во рамките на четвртото коло на македонската ракометна Суперлига, во Автокоманда се одигра драматичен натпревар меѓу екипите на Металург 2 и на Пелистер, кој заврши со поделба на бодовите.

Еве фотографии од оваа средба.

Прочитано 220 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


7 − 2 =