Фотогалерија од средбата Металург 2 – Преспа 2015

09.03.2019 22:56
_DSC0182_resize

Во Автокоманда денеска се одигра натпревар од второто коло на плеј-офот на Првата ракометна лига, во кој Металург 2 го совлада тимот на Преспа 2015.

Металур 2 сега има две победи и максимални шест бодови.

Еве фотографии од овој натпревар.

Прочитано 261 пати

(0) Коментари

Напишете коментар


8 + = 12